هیأت تکواندو شهرستان اصفهان

*** به وبلاک هیأت تکواندو شهرستان اصفهان خوش آمدید ***

هیأت تکواندو شهرستان اصفهان

*** به وبلاک هیأت تکواندو شهرستان اصفهان خوش آمدید ***

عاشورزاده اولین نماینده ایران در شیاپ‌چانگ «بن»

چهارشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۵، ۱۱:۳۶ ق.ظ

 عاشورزاده اولین نماینده ایران در شیاپ‌چانگ «بن»  پیکارهای جام ریاست فدراسیون جهانی از روز پنجشنبه آغاز می شود و فرزان عاشورزاده بعنوان اولین نماینده کشورمان در این رقابت‌ها به مصاف حریفانش خواهد رفت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مسابقات جام ریاست فدراسیون جهانی (G2) در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و بزرگسالان به میزبانی شهر «بن» آلمان برگزار می‌شود که تیم‌ملی تکواندوی کشورمان با ترکیب فرزان عاشورزاده، مهدی خدابخشی و سجاد مردانی در این رقابت‌ها حضور دارد.

این مسابقات از روز پنجشنبه (19 فروردین‌ماه) آغاز می‌شود که براساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری، در اولین روز این پیکارها (پنجشنبه - 19 فروردین‌ماه) فرزان عاشورزاده در وزن 63- کیلوگرم به مصاف رقبایش خواهد رفت، مهدی خدابخشی نماینده وزن 87- کیلوگرم، جمعه (20 فروردین‌ماه) برروی شیاپ چانگ می‌رود و یکشنبه (22 فروردین‌ماه) سجاد مردانی بعنوان آخرین نماینده کشورمان در وزن 87+ کیلوگرم به رقابت‌ خواهد پرداخت.

هدایت تیم ملی تکواندوی کشورمان در این‌ رقابت‌ها برعهده بیژن مقانلو بعنوان سرمربی و مهرداد یوسفی بعنوان مربی است.


هوگوپوشان پس از شرکت در جام ریاست فدراسیون جهانی، آلمان را به مقصد «مادرید» اسپانیا ترک خواهند کرد و پس از برپایی اردوی مشترک دو روزه با تیم ملی تکواندوی اسپانیا (24 و 25 فروردین‌ماه) به شهر «الیکانته» این کشور می‌روند تا در تورنمنت آزاد اسپانیا شرکت کنند.

تورنمنت جام ریاست فدراسیون جهانی G2 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب 20، 12 و 7.2 امتیاز و تورنمنت آزاد اسپانیا G1 است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز این رقابت‌ها به ترتیب 10، 6 و 3.6 امتیاز تعلق خواهد گرفت.
موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۵/۰۱/۱۸
روابط عمومی